پرسش و پاسخ متداول

 

سوال های ماما ها      سوال های مشتریها      سوال های کاربران سایت    سوال های مدیران کلینیک ها   سوال های مشاوره آنلاین

عضو کانال تلگرام یک ماما هم بشوید ، اینستا یک ماما را هم دنبال کنید

تلگرام یک ماماinstagram

           ماماها می پرسند:

 

 من ماما هستم و می خواهم به عنوان ماما با سایت همکاری کنم، از کجا باید شروع کنم ؟

جواب : در ابتدا صفحه ماما هستم را بخوانید تا از شرایط ثبت نام در سایت مطلع شوید، سپس به عنوان ماما ثبت نام کنید، حتما پیش از عضویت  راهنمای ثبت نام  را هم بخوانید.
 

یک ماما دوست دارد با کمک به همه ی ماماهایی که به دنبال شغل مناسب هستند ،زمینه لازم جهت آشنایی با فرصتهای شغلی در کل ایران و یا حتی در شهر خودتان را فراهم نماید .بنابراین اگر سابقه ی کار هم ندارید ولی به مامایی علاقه دارید و اطلاعات خوبی در رشته خود دارید حتما به یک ماما بپیوندید.

 • برایم یک پیامک درخواست ماما، آمده است. چه کنم ؟

جواب : وقتی مشتری از طریق سایت، ماما خصوصی رزرو کنند، درخواست بدهند، برای برخی ماماها دارای شرایط زیر، پیامک ارسال میشود:
 - هزینه  را مشخص کرده اند، پروفایلشان را به روز می کنند، اعتبار دارند، 

نوع پیامک : مشتری برای درخواست ماما، زمان فلان و منطقه فلان، به صورت آنلاین یا حضوری ماما میخواهد و اگر شما می توانید با ایشان همکاری کنید، همان شماره ارسالی در پیامک را به ما بازگردانید  یعنی شماره درخواست را به شماره:  ----------------------- بفرستید، البته این یعنی  شما درخواست را میپذیرید و می توانید خدمت رسانی کنید، بخش قوانین رزرو ماما خصوصی را بخوانید واگر اعتبار ندارید از بخش  معرفی مددجو و شارژاعتبار اقدام کنید.
اگر پیامک را پاسخ دهید، از بخش درخواست در پروفایل شما، این درخواست حذف میشوند.
 

 • من پیامک دریافت کردم، پاسخ دادم، شماره مشتری را گرفتم حالا به هر دلیل منطقی با مشتری به توافق نرسیده ایم، چه کنم تا اعتباری که کسر شده به من بازگردد؟
جواب : وارد پروفایل خود شوید، بالای سایت روی نام خود کلیلک کنید، در مربع های رنگی پایین بخش هست به نام "استرداد وجه معرفی مشتری" در این قسمت از قصه برای ما شرح کوتاهی بنویسید، شماره درخواست را هم بفرستید، همکارهای پشتیبانی مرتب این بخش را چک می کنند و در صورتیکه به راستی داستان پی ببرند سریعا اعتبار شما باز میگردد.

 

 • فرق ماما با مدیر کلینیک مامایی در چیست؟

جواب : ماما به کاربری گفته می شود که به عنوان ماما ثبت نام می کند، و سابقه کار مامایی دارد و هدف معرفی خودش به مددجویان است و مدیر مرکز مامایی به کاربری گفته می شود که به عنوان مدیر مرکز خود را ثبت میکند و هدف معرفی مرکز خود می باشد.
 

 • من فقط آنلاین مشاوره می دهم می توانم عضو بشوم؟ درخواست های حضوری را که نمی توانم پاسخ بدهم چه میشود؟
جواب : حتما می توانیم همکاری کنیم، لطفا صفحه "ماما هستم" را بخوانید و ثبت نام کنید در پروفایل خود حتما تیک "مشاوره آنلاین" را بزنید، حتما در بخش سوابق هم بنویسید که فقط به صورت آنلاین، مشاوره می کنید. درخواستهایی هم که به صورت پیامک به شما ارسال میشود در صورتیکه نوع مشاوره آنلاین بود و یا برای مشتری فرقی نمی کرد که آنلاین باشد یا حضوری، را پاسخ دهید یعنی کد را برای ما ارسال کنید، چنانچه به دلیل موجه نتوانستید مشاوره را برگزار کنید، مبلغی که از اعتبار شما کسر شده، به شما باز می گردد.

 

 • چطور مشاوره آنلاین برای خودم داشته باشم؟

جواب : از دکمه ورود در بالای سایت، وارد پروفایل خود شوید، از مربع های رنگی، مدیریت مشاوره مجازی را انتخاب کنید، ابتدا میتوانید اگر هدیه ای دارید روی دکمه " دریافت اعتبار هدیه" کلیک کنید تا یک مشاوره برای شما ایجاد میشود، اگر هم قبلا مشاوره را استفاده کردید از مربع بالا " اعتبار مشاوره مجازی" مبلغی اعتبار بخرید تا بتوانید مشاوره آنلاین ایجاد کنید و مشتری های خود را مدیریت کنید.

 

 • به من درخواست مامای خصوصی پیامک اومده و اومدم تو سایت، تو پروفایلم و میبینم درخواستی ندارم! 

جواب : شما باید به سرعت پاسخ را ارسال کنید یا با پیامک یا از طریق سایت، وقتی که ارسال می کنید، دیگر در پروفایل شما آن درخواست نیست چون از سمت شما باید تایید میشده که شده است، و ما دریافتش کرده ایم، شماره تماس شما اگر جزء سه ماما اولی باشید که جواب دادید، به مشتری ارسال میشود تا با شما تماس بگیرد.

 

 • چطور از هم پکیجیهای خودم بالاتر باشم؟

جواب : شما با نوشتن بلاگ، ثبت جزوه، گذاشتن عکس پروفایل، درج نظر از سمت مشتری، پاسخ به نظرات مشتریانتان و یا ثبت یک دوره آموزشی جدید و به طور کلی با هر بار به روز رسانی پروفایلتان، در رتبه اول آگهی های مشابه خود قرار می گیرید.  نحوه ارسال مطلب به  وبلاگ را در صفحه راهنمای سایت مطالعه کنید.
 

 • "اعتبار معرفی مددجو" چیست؟ 

جواب : اگر اعتبار ویژه معرفی مشتری داشته باشید میتوانید مشتریانی را که مستقیما از طریق سایت (بخش رزرو ماما خصوصی)  و با ارسال پیامک به شما معرفی می شوند را بپذیرید. در سیستم جدید سایت مشتری در10 دقیقه ماما مورد نظرش را پیدا میکند بنابراین بهتر است همیشه  اعتبار کافی داشته باشید تا کلاسی را از دست ندهید. اعتبار معرفی مشتری، تاریخ انقضا ندارد و تنها بعد از جذب مشتری صفر میشود. توجه: مبالغ ذکر شده به عنوان حق معرفی سایت می باشد . در صورتیکه مشاوره و یا قرارداد مامای همراهتان فسخ شد ، به پشتیبانی ازطریق بخش " استرداد وجه معرفی مشتری" اطلاع دهید. 


بخش قوانین رزرو ماما خصوصی را بخوانید و برای معرفی مددجو و شارژ اعتباراقدام کنید

 

           مشتریان می پرسند:

جواب : در ابتدا رزرو ماما خصوصی دهید تا یک ماما برای شما ماما تضمینی معرفی کند، برای رزرو ماما خصوصی نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید،فقط در مسیر معرفی ماما کمی صبوری کنید تا وقتی ماماها پاسخ می دهند در همان ده دقیقه اول که پای کار هستید، ماماتان را خودتان انتخاب کنید.

 

جواب : شما هم میتوانید از بین ماماهایی که در سایت می بینید و جستجو می کنید، یک ماما را انتخاب کنید و هم می توانید از بخش رزرو ماما خصوصی یک ماما بخواهید. یک ماما با توجه به شرایطی که خود شما تعیین می کنید ماما مناسب را معرفی می کند و پیگیری میکند تا خدمات با موفقیت و رضایت برگزار شود. راهنمای رزرو ماما خصوصی 

 

 • آیا ماما برای ویزیت منزل ما می آید ؟

جواب : این می تواند مسئله توافقی باشد بین ماما و مددجو. بعضی از ماماهای مراکز مشاوره مامایی برای ویزیت به منزل مدجو مراجعه می کنند 

 

 

جواب : تمامی خدماتی که یک ماما و یا مراکز مشاوره مامایی ارائه می دهند را می توانید در یک ماما جستجو و بیابید 

 

جواب : هزینه  مامای خصوصی متفاوت است و فاکتور های دیگر مانند سابقه ماما، مسافت، نحوه برگزاری مشاوره و غیره تاثیرگذارند. در صفحه هزینه مامای همراه می توانید هزینه دقیقه را جستجو کنید.

 

 • یک ماما فقط در تهران فعال است؟

خیر در هر کجای ایران که زندگی می کنید میتوانید ماما باشید و یا رزرو ماما خصوصی، برای تدریس داشته باشید، یک ماما  در جای جای ایران ماما دارد، همچنین می توانید از هر شهری که هستید، ماما آنلاین بگیرید.


         مدیران کلینیک میپرسند:

 

بله در ابتدا  راهنمای ثبت نام و قوانین سایت را بخوانید تا از شرایط ثبت نام در سایت مطلع شوید، سپس به عنوان مدیر کلینیک مامایی ثبت نام کنید.

 

 

 • می خواهم ماما  استخدام کنم، آیا شما ماما به ما معرفی می کنید؟

بله ما می توانیم برای برای پاسخ به نیاز شما و در شهر شما به ماماها ایمیل و اس ام اس بزنیم تا در صورت علاقه با شما تماس بگیرند، برای ارسال ایمیل و اس ام اس به ایمیل yekmamaa@gmail.com درخواست خود را ارسال کنید، قیمت را به شما برای این همکاری اعلام می کنیم.


           برای مشاوره آنلاین میپرسند:

 

 • مددجو : برای مشاوره آنلاین چه مرورگری لازم است ؟

جواب : مرورگر کروم نسخه 10 به بالا

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
یک ماما
Yek mama online mama