کلینیک مامایی دارم


شما هم خدمات و محصولات مرتبط با زنان باردار را ارائه می دهید؟ همراه ما باشید

در کلینیک مامائی چه خدماتی ارائه می‌شود؟

امروزه برای بهتر سپری شدن دوران بارداری کلینیک های مامائی در سطح استان ها و شهرها دایر شده و خدمات بسیار زیادی را از ابتدا تا پایان دوران بارداری به مادران باردار ارائه می‌دهند. خدمات مامائی در کلینیک های باداری و مامائی به شرح زیر است که در ادامه توضیح مختصری را ارائه خواهیم داد:

 • کلاس های آموزشی
 • خدمات مشاوره ای
 • مامای همراه
 • خدمات بهداشتی

کلاس های آموزشی:

در کلاس های آموزشی مراقبت های دوران بارداری، آمادگی زایمان، کلاس های ورزشی مانند یوگا در بارداری و ... به مادران باردار ارائه میشود. همچنین خدمات مانند نحوه صحیح خوابیدن، انجام فعالیت های روزانه، تغذیه مناسب و اصولی، مراقبت از نوزاد، تغذیه و شیردهی نوزاد و ... آموزش میدهند.

خدمات مشاوره ای:

خدماتی از قبیل مشاوره پیش از بارداری، مشاوره سلامت جسمی و جنسی، مشاوره های بارداری و شیردهی، تغذیه مناسب در این حوزه قرار میگیرند. نکته مهم این است که مردان نیز به همراه مادران باردار می توانند در این کلاس ها شرکت کرده و روش های مناسب رسیدگی به مادر و نوزاد پس از زایمان را آموزش میبینند. 

مامای همراه:

مامای همراه فردی که در طی دوران بارداری همراه مادر باردار است و حتی پیش از زایمان و ساعاتی پس از زایمان در کنار مادر و کودک می ماند. برای آشنا بیشتر با مامای همراه اینجا با وظایف او آشنا شوید.

خدمات بهداشتی:

مراکز و کلینیک های مامائی تماما مخصوص زنان باردار نمی باشد و زنان می توانند برای بررسی های بهداشتی و سلامتی به مراکز مراجعه کنند. خدماتی مانند انجام تست پاپ اسمیر، غربالگری سرطان های دهانه رحم، معاینات پستان و ... در این مراکز ارائه خواهد شد.


شما می توانید در سایت یک ماما مراکز مامائی خود را معرفی کرده و مادران باردار را در این مسیر 9 ماهه همراهی کنید.

اگر کلینیک زنان دارید ابتدا به عنوان مدیر کلینیک در سایت یک ماما ثبت نام کنید :

 • همکاری با یک ماما
 • مدیر کلینیک زنان می تواند برای معرفی خدمات خود در سایت یک ماما ثبت نام کند.

ثبت نام کنید

   تماس با ما
   تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
   یک ماما
   Yek mama online mama