هزینه مامای همراه

هزینه ماما همراه
هزینه مامای همراه در شهرهای مختلف متفاوت است و با توجه به بعد مسافت و تجربه و سابقه ماما و ساعت زایمان و خدمات قابل ارائه به متقاضی و نوع بیمارستان تعیین می گردد.
اصلیترین خدمتی که مامای همراه به مادران می دهد در بیمارستان به هنگام زایمان است(البته در صورت موافقت بیمارستان و اخذ اجازه ورود مامای همراه) پیشنهاد می شود قبلاً بیمارستانی را برای زایمان انتخاب کرده اید درباره اجازه ورود مامای همراه تحقیق فرمایید.
هزینه مامای همراه در بیمارستانهایی که اجازه ورود به مامای همراه را می دهد از 350 هزارتومان به ازای  شش ساعت اولیه شروع می شود بازای هر ساعت اضافه حدود 40 هزارتومان اضافه می گردد.
هزینه مشاوره تلفنی و ارسال پیامک و یا چت بصورت جداگانه و با توجه به دفعات صورت گرفته از سطح 100 هزارتومان الی 200 هزار تومان متغیر است.
هزینه کلاس بارداری در منزل براساس بعد مسافت ، تبحر ماما و خدمات ارائه شده متغیر است و بین 560 تا 800 هزار تومان به ازای هشت جلسه می باشد.(بازای هر جلسه از 70 تا 100 هزار تومان)

برای رزرو مامای همراه کلیک کنید
 

تجربه و سابقه ی کار یک ماما و تاثیر آن در هزینه مامای خصوصی: هر چه ماما با تجربه تر، هزینه ارائه خدمات بالاتر.مثلا هزینه مامای همراه مربوط به یک ماما  با سالها تجربه بیشتر از یک مامای تازه کار است.

خدمت به صورت حضوری یا مجازی و تاثیر آن در هزینه مامای همراه: برگزاری مشاوره به صورت حضوری شامل هزینه های راه نیز میشود که در مشاوره آنلاین  این هزینه کسر می گردد.هزینه مشاوره خصوصیبه صورت حضوری گران تر از هزینه مشاوره آنلاین  به صورت مجازی است.

بعد مسافت و تاثیر آن در هزینه مامای همراه: اگر نیاز باشد ماما برای رسیدن به مددجو مسافت طولانی طی کند هزینه ماما افزایش می یابد.به این ترتیب هزینه مراجعه حضوری ماما در شهرهای بزرگ و مراکز استان ها با قیمت بالاتری به نسبت شهرستانها برگزار می گردد.

دوره های نیمه خصوصی و تاثیر آن در هزینه مامای خصوصی: در صورتیکه دوره های برگزار شده به صورت نیمه خصوصی برگزار گردد به نسبت تعداد مددجویان هزینه ی پرداختی توسط هریک از آنان کمتر از حالت مامای خصوصی است.هزینه ی دوره آمادگی زایمان برای یک نفر به مراتب گرانتر از هزینه ی دوره آمادگی زایمان برای یک جمع چندنفره است.


"همین حالا برای خود مامای خصوصی درخواست دهید "
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
یک ماما
Yek mama online mama