مامای خصوصی

مامای خصوصی
مامای خصوصی همان مامای همراه است با این تفاوت که عمل زایمان را نیز خود انجام می دهد. اگر باردار هستید و می خواهید از ابتدای بارداری تا انتها از لحاظ روحی روانی ، غربالگری، مشاوره و حتی خود زایمان یک ماما در شهر خودتان به شما کمک کنند این کار را یک مامای خصوصی برای شما انجام می دهد پس برای رزرومامای خصوصی اینجا را  کلیک کنید و وارد صفحه زیر شوید:

همان طور که در تصویر مشاهده میکنید با ثبت شرایط توسط شما ما بهترین مامای خصوصی را به شما معرفی خواهیم کرد
زمانی که بخواهید برای همراهی در دوران بارداری شخصی را به عنوان مشاور با تجربه کنار خود داشته باشید می توانید استخدام ماما را به منزله داشتن مامای خصوصی به صورت پاره وقت ببینید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مامای همراه میتوانید در لینک مامای همراه, همراه باشید
مامای خصوصی
یکی از دلایل مهم که مادران جوان از زایمان طبیعی فرار می کنند این است که از تنهایی هنگام زایمان می ترسند ، بنابراین حضور یک مامای خصوصی می تواند ترس آنها را کم کند. 

مامای خصوصی باید 24 ساعت قبل از زایمان با مادر باردار در ارتباط باشد . همچنین مامای خصوصی از راه ماساژ ، حرکت های کششی ، طب فشاری ، رایحه درمانی و ... مادر را برای زایمان طبیعی با درد کم آماده می کند . همچنین می تواند زایمان را تحت کنترل خود بگیرد. مامای خصوصی در زمینه شیردهی و مسائل دیگر در همان روز زایمان به مادر کمک می کند .

 مادران عزیز در طی دوران بارداری باید در صورت بروز مشکلات زیر به مامای خود اطلاع دهند و به مراکز درمانی مراجعه کنند . 
 1-خونریزی از واژینال 
 2- سردرد 
3- درد در سینه 
4- آبریزش از واژن 
 5- کم شدن حرکت های جنین 
6- ورم دست و صورت 
 7- داشتن درد شدید در کمر به صورت مداوم 
 8- داشتن تهوع زیاد 
 9- درد مکرر در شکم
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
یک ماما
Yek mama online mama